Kajaki Słupia Kajaki Słupia

Przystań Kajakowa KAJLANDIA

Przystań Kajakowa "Kajlandia" to główna baza naszej firmy Kajaki Słupia. Tradycyjny punkt etapowy lub startowy spływów kajakowych na Słupii. Idealny punkt wypadowy na wiele pomorskich rzek. Doskonałe pole namiotowe,  baza rekreacyjna i noclegowa.

Od 2020 roku swoją ofertę wzbogaciliśmy o wypożyczalnię sprzętu wodnego nad Jeziorem Węgorzyno. Wypożyczalnia działa co roku przez całe wakacje i oferuje różne modele kajaków (w tym trzosobowy), deski SUP i rowerki wodne.

W ofercie znalazły się również rowery górskie (w tym elektryczne) oraz paintball!

Główne pole namiotowe wyposażone jest w całą niezbędną infrastrukturę: duży parking, bieżąca woda, prąd, ubikacje, prysznice z ciepłą wodą, zewnętrzne natryski, internet, oświetlone altanki, duża zadaszona wiata z dużymi stołami, lodówkami i mikrofalówką, ognisko z paleniskiem grill, kije do kiełbas, duży grill pod wiatą, małe przenośne grille, boisko do siatkówki plażowej, staw do treningów i zjeżdżalnia do kajaków. Ogromnymi atutami Kajlandii są bliskość natury, urokliwe ścieżki,  ogromna przestrzeń do odpoczynku i wyciszenia. Świetne miejsce na różnorakie imprezy plenerowe (spotkania integracyjne, rodzinne, szkolne).

Do najbliższego sklepu w miejscowości mamy 15 minut pieszo.

Do centrum miejscowości (sklepy, restauracje, wydarzenia kulturalne) mamy około 25 minut pieszo.

Liczne restauracje oferują menu z dowozem na przystań Kajlandia.

Co roku odbywają się u nas  różne cykliczne imprezy jak Hydroaktywni, Spływ Świętojański oraz zloty integracyjne.

Przystań Kajlandia otwarta i dostępna jest przez całą dobę.

Nawet jeśli nie pełnimy tego dnia dyżuru nocnego i nie ma nas na Przystani, to po przyjeździe każdy może rozbić namiot, rozpalić ognisko, wziąć prysznic, skorzystać z infrastruktury.

Z nami można spotkać się następnego dnia rano.

Uwaga! Przystań Kajakowa Kajlandia to miejsce wypoczynku i bliskiego kontaktu z przyrodą, dlatego na terenie całej przystani od godziny 21:00 obowiązuje CAŁKOWITY zakaz odtwarzania muzyki. Do godziny 21:00 uprasza się o uszanowanie pozostałych wypoczywających i odtwarzanie muzyki w taki sposób by nie zakłócać ich spokoju.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że nasza Kajlandia położona jest w samym sercu pomorskich szlaków kajakowych. Chcesz zakwaterować się w jednym miejscu i popływać na różnych rzekach? Możemy śmiało zaproponować Państwu Kajlandię jako bazę wypadową na różne odcinki rzek pomorskich. Przyjedź do nas, załóż swoje obozowisko i codziennie możesz bez problemu dojechać na wybrane rzeki, nie wożąc ze sobą zbędnego bagażu i namiotu. W zasięgu ręki polecamy Słupię, Wdę, Trzebiochę, Łupawę, Bukowinę, Łebę,  Kamienicę, Radunię, Wierzycę, Studnicę i inne:)

Gdzie nas znajdziesz?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress